مصاحبه و گزارش - موضوعي
 چه چيز المپياد براي شما جالب بود؟(مصاحبه و گزارش شماره‌ي 206)
چه چيز المپياد براي شما جالب بود؟(مصاحبه و گزارش شماره‌ي 206)
گزارش شماره 13 از المپياد جهاني زيست 2010 ميلادي

جمهوري چك

 

مجارستان

ما دریافتیم که شیر نخود سیاه فوق العاده خوش طعم است.هم چنین دیدن ماجرا جویانه دایناسورها از 4 بعد در یک راه خوب بسیار هیجان آور بود.

روماني

ما واقعا از پارک دایناسورها لذت بردیم و هم چنین تجربه ای که از دین بامبو به دست آوردیم بسیار جالب بود.ما تعداد بسیار زیادی عکس گرفتیم و سرگرمی خوبی بود.ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم چه خواهد شد؟

تركيه

به یاد ماندنی ترین اتفاق در المپیاد جهانی زیست 2010 دیدن ردپای دایناسورها بود.تجربه جالب دیگر معلق بودن همراه با دوستان از سر تا سر جهان بود.

برزيل

ما توانستیم تا دوستان زیادی از کشورهای مختلف را ملاقات کنیم و بسیار هیجان زده شدیم..همچنین ما توانستیم تا متقابلا با فرهنگهای هم آشنا شویم این تجربه تازه ای بود.

كويت

آن چیزی که در المپیاد جهانی زیست دوست داشتنی تر بود رفتن به جاهای دیدنی کره بود. در مورد فرهنگشان آموختیم. هم چنین با دانش آموزان کشورهای دیگر صحبت کردیم ، با آنها عکس گرفتیم و رد و بدل کردن هدایا كه بسیار خنده‌دار بود.

تاجيكستان

هنگامیکه من در موزه دایناسور گشت می زدم، خواستم تا با دایناسورها زندگی کنم. اگر چه بعد از تماشای فیلم 4 بعدی تاثیر پذیرفتم وزندگی با آنها آرزوی طولانی مدتی نبود.

كانادا

جالب ترین حادثه در طول المپیاد یاد گرفتن تلفظ های مختلف انگلیسی بود. ما نمدانستیم که هر کشوری تلفظی متفاوت دارد و این بسیار جالب بود.

1389/9/24لينک مستقيم

نظر شما پس از تاييد در سايت قرار داده خواهد شد
نام :
پست الکترونيکي :
صفحه شخصي :
نظر:
تاییدانصراف
 فعاليت‌هاي علمي رشد

 

     

 

 

صفحه‌ي اصلي

     

 

راهنماي سايت

     

 

 

آموزش

     

 

بانك سوال

     

 

 

مسابقه

     

 

 

زنگ تفريح

     

 

 

مصاحبه و گزارش

     

 

 

معرفي كتاب

     

 

 

مشاوره

     

 

 

پرسش‌و‌پاسخ‌علمي

     

 

اخبار

     

 

فعاليت‌هاي علمي

 تماس با ما