مصاحبه و گزارش - موضوعي
 به كانادا خوش آمديد!(مصاحبه و گزارش شماره‌ي 222)
به كانادا خوش آمديد!(مصاحبه و گزارش شماره‌ي 222)
گزارش شماره 1 از المپياد جهاني كامپيوتر 2010 ميلادي

 

به كانادا خوش آمديد!

 

 

 

 

 

يك سال پيش در سالن آمفي تئاتري در بلغارستان نشسته بودم كه مشخص شد المپياد جهاني كامپيوتر سال آينده در كانادا برگزار مي‌شود.

كارهاي باور نكردني توسط همكاران من در دانشگاه واترلو (waterloo) طي يك سال گذشته انجام شده است تا بتوانيم يك رويداد به ياد ماندني را ايجاد كنيم.از 400 كامپيوتر براي كارهاي فني، شبكه، طراحي، ثبت نام و پرداخت هزينه استفاده شد و هم چنين حمل و نقل، مسكن، مواد غذايي و بسياري كارهاي ديگر براي اعضاي هيئت علمي، كاركنان و داوطلبان تدارك ديده شد تا اين رويداد به بهترين نحو ممكن اجرا شود.

من به همه كساني كه در اين امر سهيم بوده‌اند، مخصوصا به كاركنان دانشكده رياضيات و كامپيوتر دانشگاه واترلو به خاطر كيفيت بالاي كار آنها در برگزاري المپياد جهاني كامپيوتر مديونم.

 

سوالي كه ممكن است پرسيده شود اينست كه چرا واترلو ميزبان المپياد جهاني 2010 كامپيوتر شد؟

جواب اينست كه هرچند كانادا در زمينه المپياد كامپيوتر كشور قوي نيست اما باعث افتخار ماست كه المپياد جهاني كامپيوتر 2010 در دانشگاه واترلو برگزار مي‌شود.

و شما مهمانان، سرپرستان و شركت كنندگان عزيز اميدوارم از زيبايي‌ها، آب و هواي دلپذير و غذاهاي خوشمزه كانادا لذت ببريد و از شگفتي‌هاي استان انتاريو و استقبال گرم مردم اين منطقه بهره لازم را ببريد.

شما عزيزان دو روز فرصت داريد تا از مناظر زيباي كانادا  به خصوص آبشار نياگارا ديدن فرماييد. من مطمئنم كه ديدن مناظر زيباي كانادا راهي براي غلبه بر استرس مي‌باشد.

در اينجا فرصت را غنيمت مي‌دانم تا به شما شركت كنندگان گرامي  براي حضور در المپياد جهاني كامپوتر 2010 تبريك بگويم. اميدوارم تا با استفاده از دانش خود گامي بزرگ در رشته علوم كامپيوتر برداريد.بهترين موفقيت‌ها را براي شما آرزومندم.

اجازه دهيد كمي به عقب برگردم. ووقتي من 10 ساله بودم براي اولين بار دانشگاه واترلو را ديدم. از روابط دوستانه بين دانشجويان و كاركرد آنها در آزمايشگاه‌ها بسيار شگفت زده شدم. اين ويژگي مثبت در طول 28 سال اخير نيز حفظ شده است.  بسياري از شما اين اولين بار است كه اين دانشگاه را مي‌بينيد، اما مطمئن باشيد آخرين بار نخواهد بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1389/12/5لينک مستقيم

نظر شما پس از تاييد در سايت قرار داده خواهد شد
نام :
پست الکترونيکي :
صفحه شخصي :
نظر:
تاییدانصراف
 فعاليت‌هاي علمي رشد

 

     

 

 

صفحه‌ي اصلي

     

 

راهنماي سايت

     

 

 

آموزش

     

 

بانك سوال

     

 

 

مسابقه

     

 

 

زنگ تفريح

     

 

 

مصاحبه و گزارش

     

 

 

معرفي كتاب

     

 

 

مشاوره

     

 

 

پرسش‌و‌پاسخ‌علمي

     

 

اخبار

     

 

فعاليت‌هاي علمي

 تماس با ما