مصاحبه و گزارش - موضوعي
 دیدار با تیم ایتالیا(مصاحبه و گزارش شماره ی226)
دیدار با تیم ایتالیا(مصاحبه و گزارش شماره ی226)
گزارش شماره 3 از المپیاد جهانی کامپیوتر 2010
 «جیووانی» (Giovanni)، «آلساندرو» (Allessandro)، «لوکا» (Luca) و «ماسیمو» (Massimo) چهار عضو انتخابی تیم ایتالیا برای المپیاد جهانی کامپیوتر هستند.
 
 
 

 

فرصتی بدست آوردیم و توانستیم با آن ها در فرودگاه کمی صحبت کنم و درباره ایتالیا و اینکه از کجا آمده اند بپرسیم.

«آلساندرو» (Allessandro) شروع به پاسخ دادن به سوال های ما داد و وقتی در چهره های ما تعجب را دید تصمیم گرفتند که به ما یک درس سریع جغرافیا بدهند!

مثل کانادا که به 10 استان و سه قسمت تقسیم شده است، ایتالیا نیز 20 منطقه دارد. «لوکا» (Luca) از «بلوگنا» (Bologna) مرکز منطقه «امیلیا روماگنا» (Emilia Romagna)، «جیووانی» (Giovanni) از «برشیا» (Berscia)، «ماسیمو» (Massimo) از «میلان» (Milan) که هر دو در منطقه «لامباردی»(Lambardy) است آمده اند. از آنجا که هر کدام از این چهار نفر از شهرهای مختلف آمده اند هیچکدام همدیگر را خوب نمی شناسند.

 

 

 

 

همه جهار عضو این تیم 3 روز پیش با سرپرستشان وارد تورنتو شده اند اما نه برای گردش، آن ها همه این سه روز را برای المپیاد تمرین می کردند. با این حال آن ها از کنار هم بودنشان و حضور در المپیاد جهانی کامپیوتر بسیار هیجان انگیز هستند. از آن ها پرسیدیم که در این 3 روز به چه چیزی بیشتر از همه توجه می کردید و «آلساندرو» (Allessandro) در جواب با خنده گفت : «به پیروزی».

حتی اگر آن ها درخشان ترین ذهن را در رشته علوم کامپیوتر داشته باشند اما آن ها هنوز یک جوان دبیرستانی هستند و دوست دارند که اوقات فراغت خود را با بازی های کامپیوتری و گوش کردن موسیقی پر کنند. البته آن ها باید تا اتمام المپیاد صبر کنند بعد به این فعالیت ها بپردازند.

 

 

1390/2/19لينک مستقيم

نظر شما پس از تاييد در سايت قرار داده خواهد شد
نام :
پست الکترونيکي :
صفحه شخصي :
نظر:
تاییدانصراف
 فعاليت‌هاي علمي رشد

 

     

 

 

صفحه‌ي اصلي

     

 

راهنماي سايت

     

 

 

آموزش

     

 

بانك سوال

     

 

 

مسابقه

     

 

 

زنگ تفريح

     

 

 

مصاحبه و گزارش

     

 

 

معرفي كتاب

     

 

 

مشاوره

     

 

 

پرسش‌و‌پاسخ‌علمي

     

 

اخبار

     

 

فعاليت‌هاي علمي

 تماس با ما