مصاحبه و گزارش - موضوعي
 کسب تجربه (مصاحبه و گزارش شماره ی 231)
کسب تجربه (مصاحبه و گزارش شماره ی 231)
گزارش شماره 4 از المپیاد جهانی کامپیوتر 2010
 

 برخلاف بسیاری از تیمها، تیم ترینیداد و توباگو از کوتاه بودن زمان رنجی نبرد، چون  ساعت رسمی جزایر ترینیداد و توباگو  تقریبا همزمان با واترلو بود.

 

 

علاوه بر این آنها یکی از تیم های اولی بودند که رسیدند و زمان زیادی برای استراحت و کسب کمی دانش و تجربه  در مورد فرهنگ کاناداییها، قبل از شروع مسابقه داشتند.

 

 

اعضای تیم همه راهها را آسان نمی دانستند. راه سفر به ioi 2010  را پیدا کردند. وقتی رسیدند جان مشتاق بود تا تجربه ای از فرهنگ های مختلف موجود درioi به دست آورد.  این مسئله با وجود 83 کشور شرکت کننده چیز سختی نبود.

 

 

 

 

زکریا نیز مشتاقانه منتظر است تا در این سفر با اشخاص جدید ملاقات کند و همچنین عجایب کانادا و همچنین آبشار نیاگارا را نیز ببیند.

 

 

درحالیکه او هم اکنون چند سالی است که دبیرستان را تمام کرده، در رشته های مهندسی در لیست بهترین دانشگاهها مورد توجه است. بیجرن بزرگترین عضو این تیم است و قبلا در کانادا بوده و آبشار را دیده، اما پس از 4 سال باز هم علاقمند است تا آن را دوباره ببیند. او همچنین تصمیم دارد مهندس شود و از برنامه های قوی مهندسی در دانشگاه واترلو آگاهی دارد. همه می دانند که اگر او در دانشگاه واترلو تحصیل کند، هروقت که بخواهد می تواند آبشار نیاگارا را ببیند.

 

 

 

 

 

1390/8/10لينک مستقيم

نظر شما پس از تاييد در سايت قرار داده خواهد شد
نام :
پست الکترونيکي :
صفحه شخصي :
نظر:
تاییدانصراف
 فعاليت‌هاي علمي رشد

 

     

 

 

صفحه‌ي اصلي

     

 

راهنماي سايت

     

 

 

آموزش

     

 

بانك سوال

     

 

 

مسابقه

     

 

 

زنگ تفريح

     

 

 

مصاحبه و گزارش

     

 

 

معرفي كتاب

     

 

 

مشاوره

     

 

 

پرسش‌و‌پاسخ‌علمي

     

 

اخبار

     

 

فعاليت‌هاي علمي

 تماس با ما