مصاحبه و گزارش - موضوعي
 کارگاه ICTP-IPM و کنفرانس در زمینه ترکیبیات و نظریه گراف‌
کارگاه ICTP-IPM و کنفرانس در زمینه ترکیبیات و نظریه گراف‌
مرکز بین‌المللی Abdus Salam برای فیزیک تئوریک (ICTP) با همکاری موسسه تحقیقاتی علوم پایه (IPM) تهران، کارگاه و کنفرانسی را در رابطه با ترکیبیات و نظریه گراف‌ها برگزار می‌کنند

زمان شروع:  3 سپتامبر 2012

زمان پایان: 14 سپتامبر 2012

مکان: ایتالیا-شهر تزیسته

برگزارکننده: Brualdi و خسروشاهی- دستیار مدیر: سعید اکبری

توضیحات:

 

مرکز بین‌المللی  Abdus Salam برای فیزیک تئوریک (ICTP) با همکاری موسسه تحقیقاتی علوم پایه (IPM) در  تهران کارگاه و کنفرانسی  را در رابطه با ترکیبیات و نظریه گراف‌ها  از 3 سپتامبر تا 14 سپتامبر 2012 درتریسته، ایتالیا برگزار می‌کند.هدف از این فعالیت‌ها موارد زیر است:

 کارگاه – هفته‌ی اول، 3 تا 8 سپتامبر

برای گسترش دادن و عمق دادن به دانش و تکنیک‌ها در زمینه ترکیبیات و نظریه گراف‌ها، خصوصا برای محققان جوان، و  فراهم کردن فرصت‌ها برای آشنایی با دیگر محققان. به‌علاوه 6 دوره کوتاه با عالمان برجسته برگزار خواهد شد.

 

کنفرانس – هفته دوم، 10 تا 14 سپتامبر

اکتشافات بیشتر و توسعه ایده‌هایی که در نارگاه مطرح شده بود و یادگیری  آخرین جهت‌گیری‌های تحقیقات. به اضافه سخنرانی جامع توسط رهبران تحقیقات.آنجا جلساتی خواهد بود که هر شرکت کننده بتواند کارهایش را ارائه دهد.

 

موضوع ‌های اصلی:

-         گراف و هایپرگراف

-         نظره گراف طیفی

-         ماتریس‌ها و طراحی‌های ترکیبیاتی

-         ترکیبیات ها و جایگشت های جبری

-         وش احتمالاتی در ترکیبیات و ترکیبیات تصادفی

-         ترکیبیات کرانگینی و کوانتومی

-         مربع های لاتین و ماتریس هادامارد

-         شمارش ترکیبی

         

 

سخنرانی‌های کارگاه:

 Chris Godsil(کانادا)، Willem Haemers (هلند)،  Bruce Sagan(آمریکا)،  Joel Spencer(آمریکا)، Carsten Thomassen (دانمارک)، Richard M. Wilson (آمریکا).

گویندگان دعوت شده برای کنفرانس:

سعید اکبری (ایران)، Ravi Bapat (هند)،  Aart Blokhuis (هلند)، Adrian Bondy (فرانسه)، Francesco Brenti(ایتالیا)، Brendan McKay(استرالیا )، Behruz Tayfeh-Rezaie (ایران).

:شرکت کنندگان

ریاضی‌دانان از همه کشورهای جهان که عضو سازمان ملل، یونسکو و IAEA می‌توانند در این فعالیت شرکت کنند. از آنجا که این فعالیت به زبان انگلیسی اجرا می‌شود، شرکت کنندگان باید دانش کافی برای کار در این زمینه را به زبان انگلیسی داشته باشند.هرجند که هدف اصلی این مرکز کمک به محققان از کشورهای توسعه یافته با ایجاد همکاری‌های بین‌المللی  و برنامه‌های آموزشی در این رابطه است اما مححقان و دانشجویان کشورهای توسعه یافته هم می‌توانند شرکت کنند. کمک‌های مالی محدود هم برای بعضی شرکت کنندگان که از کشورهای در حال توسعه هستند و سن آنها کمتر از 45  سال است فراهم می‌شود. این پشتیبانی‌ها فقط برای افرادی که در کل دوره شرکت کنند فراهم خواهد بود. ثبت نام رایگان می‌باشد.

 

آخرین مهلت ثبت‌نام: 30 می 2012
 

1390/12/22لينک مستقيم

فرستنده :
ناشناس HyperLink HyperLink 1391/6/1
مـتـن : باسلام وخسته نباشيد
لطفا درخصوص نحوه ثبت نام و شركت دانشجويان دكتري (كه تمايل جهت تحقيقات در اين زمينه رادارند) دركنفرانس و كارگاه گراف هاي جبري ايتاليا
راهنمايي بفرماييد.
پاسـخ : سلام. در اين موارد بايد در ايتنرنت سرچ كني و وارد سايت كارگاه يا مدرسه يا كنفرانس مربوطه بشي. اونجا تمام اطلاعات و فرم ثبت نام و غيره بصورت آنلاين قرار داده شده.

نظر شما پس از تاييد در سايت قرار داده خواهد شد
نام :
پست الکترونيکي :
صفحه شخصي :
نظر:
تاییدانصراف
 فعاليت‌هاي علمي رشد

 

     

 

 

صفحه‌ي اصلي

     

 

راهنماي سايت

     

 

 

آموزش

     

 

بانك سوال

     

 

 

مسابقه

     

 

 

زنگ تفريح

     

 

 

مصاحبه و گزارش

     

 

 

معرفي كتاب

     

 

 

مشاوره

     

 

 

پرسش‌و‌پاسخ‌علمي

     

 

اخبار

     

 

فعاليت‌هاي علمي

 تماس با ما