جدول 3 - برندگان جوايز مختلف. |
ديپلم نوع اول براي افراد در مقطع سني «جونيور» (Junior) (زير 15 سال) |
نام شركتكننده |
نام تيم |
«آستاشوف آرتم آلكساندرويچ» Astashov Artem Aleksandrovich |
روسيه |
«بائه ژانگ هو» Bae Jang Ho |
كره |
«ناتاسا دراگويچ» Natasa Dragovic |
صربستان |
«هيه سو لي» Hye Soo Lee |
كره |
«لوكا ميليسويچ» Luka Milicevic |
صربستان |
«الهه سادات نقيب» Elahesadat Naghib |
ايران |
«كدار شريرام تاتواوادي» Kedar Shriram Tatwawadi |
هند |
ديپلم نوع اول براي افراد در مقطع سني«سنيور» (Senior) (14 تا 17 سال) |
«مهول ژاين» Mehul Jain |
هند |
«چيرا آگ جوكار» Chiraag Juvekar |
هند |
«ايگنات گانچف كالينوف» Ignat Ganchev Kalinov |
بلغارستان |
«كانگ بيونگ وو» Kang Byung Woo |
كره |
«اودهاو كومار سينگ» Udbhav Kumar Singh |
هند |
«رازيمان تي. وي.» Raziman T. V. |
هند |
ديپلم نوع دوم براي افراد در مقطع سني «جونيور» (Junior) (زير 15 سال) |
نام شركتكننده |
نام تيم |
«آرش دليجاني» Arash Delijani |
ايران |
«عليرضا اسكندري» Alireza Eskandari |
ايران |
«هان دونگ ژيون» Han Dong Geun |
كره |
«لبدوف وديم ولاديميرويچ» Lebedev Vadim Vladimirovich |
روسيه |
«ادويت ودانت ساتيش مت كار» Adwaitvedant Satish Mathkar |
هند |
«اپرسكيو ميرونا آنتونيا» Oprescu Miruna Antonia |
روماني |
«سو وون سو وونارات» Suwun Suwunnarat |
تايلند |
ديپلم نوع دوم براي افراد در مقطع سني«سنيور» (Senior) (14 تا 17 سال) |
«احمد آگونگ احكام» Ahmad Agung Ahkam |
اندونزي |
«آن دائه كون» Ahn Dae Kun |
كره |
«فيليپ گونكالوز آسيس» Felipe Goncalves Assis |
برزيل |
«بابين ولاديمير ماركويچ» Babin Vladimir Markovich |
روسيه |
«كيريل بيسروف بوريسوف» Kiril Biserov Borisov |
بلغارستان |
«هارتونو گوناوان» Hartono Gunawan |
اندونزي |
«استفاني هرليه» Stefani Herlie |
اندونزي |
«الكساندر آتاناسوف كورتنكوف» Alexander Atanassov Kurtenkov |
بلغارستان |
«اسمالنتسوف ايگور الكساندرويچ» Smolentsev Igor Aleksandrovich |
روسيه |
«تا آك يون چان» Taak Yoon Chan |
كره |
ديپلم نوع سوم براي افراد در مقطع سني «جونيور» (Junior) (زير 15 سال) |
نام شركتكننده |
نام تيم |
«هوگو فونسكا آرائوجو» Hugo Fonseca Araújo |
برزيل |
«هوانگ جياروئي» Huang Jiarui |
چين |
«مارشيلا» Marshiella |
اندونزي |
«فوناسافان فانتونگ» Phusanaphan Phanthong |
تايلند |
«تا آمازيانويج آرامائيسويچ» Taamazyan Vage Aramaisovich |
روسيه |
«الكساندر واسيلكويچ» Aleksandar Vasiljkovic |
صربستان |
«ژانگ چنگ پنگ» Zhang Chengpeng |
چين |
ديپلم نوع سوم براي افراد در مقطع سني«سنيور» (Senior) (14 تا 17 سال) |
«ايوان شيجويچ» Ivana Cvijovic |
صربستان |
«ييمينگ هو» Yiming Hu |
چين |
«ايگوشي آندره پترويچ» Igoshev Andrey Petrovich |
روسيه |
«يو ويلموس شيلوستر» Ioo Vilmos Szilveszter |
روماني |
«صدرا جزايري» Sadra Jazayeri |
ايران |
«نيكا ليتو چاواليت» Nicha Leethochawalit |
تايلند |
«نام جي يانگ» Nam Gi Young |
كره |
«سومياسانت ناياك» Soumyashant Nayak |
هند |
«سيد صدرا صدرالديني» Seyed Sadra Sadraddini |
ايران |
«شابانوف آندره الكساندرويچ» Shabanov Andrey Alexandrovich |
روسيه |
«سونگ جيان» Song Jian |
چين |
«محمد اقبال باكتي اوتاما» Muhammad Iqbal Bakti Utama |
اندونزي |