زنگ‌تفریح تصادفی

 پيوندهاي المپياد كامپيوتر
 سايت‌هاي المپياد كامپيوتر
 
 4 نرم افزار پشتیبان گیری از پست های الکترونیکی
4 نرم افزار پشتیبان گیری از پست های الکترونیکیزنگ تفريح كامپيوتر
زنگ تفریح شماره 98

 

    امروزه تمامی کاربران از سرویس محبوب و پرکاربرد پست الکترونیکی استفاده می کنند و از آن برای امور کاری یا شخصی خود کمک می گیرند. در این میان، بعضی از پست های الکترونیکی، از اهمیت خاصی برخوردار هستند و از دست دادن آن ها، مشکلاتی جدی به همراه دارد. در این جا قصد معرفی چند نرم افزار قدرتمند برای پشتیبان گیری از پست های الکترونیکی و کلیه تنظیمات را داریم. لازم به ذکر است تعدادی از سرویس دهنده های پست الکترونیک، قابلیت پشتیبان گیری از ایمیل ها را ندارند. همچنین برای پشتیبان گیری از ایمیل ها در دیگر سرویس دهنده ها، مراحل دشوار و زیادی باید طی شود و گاهی پشتیبان گیری باید تک تک انجام شود. در اینجا است که اهمیت یک نرم افزار پشتیبان گیری سریع و قدرتمند با رابط گرافیکی زیبا مطرح می شود.
توسط این نرم افزارها، قادر خواهید بود براحتی و با فشردن یک کلید، از هزاران پست الکترونیکی خود پشتیبان تهیه کنید و در مواقع لزوم، آن ها را بازیابی کنید. همچنین این نرم افزارها علاوه بر پست الکترونیکی توانایی پشتیبان گیری از مخاطبان، آدرس ها، پروفایل ها و تمامی تنظیمات آن ها را دارند. لازم به ذکر است که این برنامه ها از بیشتر نرم افزارهای پست الکترونیکی (که از سرویس pop3 استفاده می کنند) مانند Windows Mail، Outlook Express، Microsoft Outlook، Thunderbird پشتیبانی می کنند.

 

 KLS Mail Backup


 

 

 

برنامه ای ساده و در عین حال قدرتمند که کار کردن با آن بسیار ساده است. کافی است تا نرم افزار پست الکترونیکی، سپس پروفایل و قسمت هایی که مایل هستید برنامه از آن ها پشتیان تهیه کند را انتخاب کنید تا بصورت خودکار یک پشتیبان برای شما تهیه کند. همچنین می توانید فایل های پشتیبانی را فشرده کنید تا از حجم کمتری برخوردار شوند. KLS می تواند آرشیوی از پشتیبان های مداوم شما تهیه کند و همگی را در یک دایرکتوری نگه داری کند.

 

 

 

Amic Email Backup

 

 


 

 

این برنامه برای پشتیبان گیری سریع و راحت از Mail Client های معروف ساخته شده است. همان طور که در شکل بالا پیداست، ظاهر ساده ای دارد و براحتی می توان پشتیبان گیری را انجام داد. همچنین می توان برنامه را زمان بندی کرد تا بصورت خودکار از ایمیل ها پشتیبان تهیه کند. Amic Email Backup سرعت بالا و تنظیمات زیادی دارد که می توانید مطابق میل خود آن ها برای کنترل بهتر تغییر دهید.

 

 Outlook Express Backup

 

 

 

 

این برنامه به کاربران ماکروسافت ویندوز کمک می کند تا از پست های الکترونیکی خود در نرم افزار Outlook پشتیبان تهیه کنند و در مواقع لزوم، آن ها را بازیابی کنند. ظاهر برنامه بسیار ساده است و در کمتر از چند دقیقه کار کردن با آن را یاد خواهید گرفت. Outlook Express Backup توانایی پشتیبانی بیش از چهار گیگابایت پست الکترونیکی و داده ها را دارد.

 

 

 

MailStore

 

 

 


 


 

یکی از قوی ترین برنامه های موجود است که قابلیت های خوب این برنامه، طرفداران زیادی را برای خود جذب کرده است. همان طور که در شکل بالا مشاهده می کنید، ظاهر برنامه کاربر پسند بوده و دارای قسمت های مختلفی است. اما فقط این ظاهر زیبا نیست! این برنامه از بیشتر نرم افزارهای پست الکترونیک پشتیبانی می کند و می توان همزمان از تمامی ایمیل ها پشتیبان تهیه کرد و آن ها مدیریت کرد و در کل از آن به عنوان یک مرکز ایمیل نام برد.
 

مراجع:


     http://www.techmixer.com

    http://www.pc-article.ir

    http://www.cnet.com

1390/7/17لينک مستقيم

نظر شما پس از تاييد در سايت قرار داده خواهد شد
نام :
پست الکترونيکي :
صفحه شخصي :
نظر:
تاییدانصراف
 زنگ تفريح‌ها

 
 المپياد كامپيوتر

 

     

 

 

صفحه‌ي اصلي

     

 

راهنماي سايت

     

 

 

آموزش

     

 

بانك سوال

     

 

 

مسابقه

     

 

 

زنگ تفريح

     

 

 

مصاحبه و گزارش

     

 

 

معرفي كتاب

     

 

 

مشاوره

     

 

 

پرسش‌و‌پاسخ‌علمي

     

 

اخبار

 

فعاليت‌هاي علمي

 بازديدها
كاربران غيرعضو آنلاينكاربران غيرعضو آنلاين:  8167
 كاربران عضو آنلاين:  0
  کل كاربران آنلاين:  8167