زنگ‌تفریح تصادفی

 المپياد جهاني زيست‌شناسي
 
 بازديدها
كاربران غيرعضو آنلاينكاربران غيرعضو آنلاين:  8064
 كاربران عضو آنلاين:  0
  کل كاربران آنلاين:  8064
 فقط دو سال دیگر دوام بیاورید لطفا!!
فقط دو سال دیگر دوام بیاورید لطفا!!زنگ تفريح زيست
اگر تا حالا نمرده اید(که خوب قاعدتا وقتی دارید سایت رشد را مطالعه می کنید پس هنوز نمرده اید) سعی کنید دو سال دیگر هم نمیرید. چرا دو سال؟

چون بعد از آن اش را یک آقا دانشمند روس که ما از همین جا روی ماهش را می بوسیم گارانتی کرده است. این دانشمند روس مدعی شده که ظرف دو سال آینده می تواند قرص جوانی جاودانه را برای استفاده عمومی وارد بازار کند. «ولادیمیر اسکولاچف» 69 ساله استاد دانشگاه دولتی مسکو پس از 40 سال تحقیقات روی اکسیر جوانی، اعلام کرده که قرص جوانی جاودانه می تواند ظرف دو سال آینده وارد بازار شود.

این دانشمند توضیح داده که این دارو با متوقف کردن اثرات مخربی که اکسیژن روی سلول های بدن می گذارد عمل می کند و به این ترتیب می توان از بیماری های خطرناک مرتبط با افزایش سن جلوگیری کرده و سال های سال به خوبی و خوشی زندگی کرد.

آقای ولادیمیر از این دانشمند های الکی هم نیست و نتایج تحقیقاتش مورد حمایت جامعه علمی بین المللی از جمله«گانتر بلوبل» برنده نوبل پزشکی سال 1999 قرار گرفته است.خود آقای اسکلوچاف در این خصوص توضیح داده:«در 99 درصد از موارد، اکسیژن به آب تبدیل می شود.بنابر این بی ضرر است اما در یک درصد از موارد به یک فوق اکسید به طور بالقوه سمی تبدیل می شود. وظیفه ما این بود که آنتی اکسیدانی را پیدا کنیم که بتواند این فر آیند را متوقف کند.»

این دانشمند روس یک آنتی اکسیدان جدید به نام«یون های اسکولاچف» را ایجاد کرده که قادرند شکل خطرناک اکسیژن را در داخل سلول ها خنثی کنند.سخت ترین بخش تحقیقات آقای اسکولاچف، تلاش برای جلوگیری از عوارض جانبی این قرص بوده است.

ما برای ایشان طول عمر با عزت آرزو می کنیم تا زود تر قرصشان را تولید کنند.از همه دانشمندان جوان کشورمان می خواهیم حالا که ما تمام اسرار این قرص را برملا کردیم، زودتر قرص را تولید و روانه بازار کنند تا مثل همیشه برنده و قهرمان شویم!

و سر انجام دعا می کنیم چینی ها این خبر را نخوانده باشند.

 

1389/7/28لينک مستقيم

فرستنده :
parmiss HyperLink HyperLink 1392/2/18
مـتـن : عالی وبا مزه بود

فرستنده :
ناشناس HyperLink HyperLink 1392/2/18
مـتـن : جالب بود وپیشنهادتان جالبتر

نظر شما پس از تاييد در سايت قرار داده خواهد شد
نام :
پست الکترونيکي :
صفحه شخصي :
نظر:
تاییدانصراف
 انيميشن‌هاي زيست‌شناسي

 
 المپياد زيست شناسي

 

 
 

 


 

صفحه‌ي اصلي


 

 
 


 

راهنماي سايت


 

 
 

 


 

آموزش


 

 
 


 

بانك سوال


 

 
 

 


 

مسابقه


 

 
 

 


 

زنگ تفريح


 

 
 

 


 

مصاحبه و گزارش


 

 
 

 


 

معرفي كتاب


 

 
 

 

 

مشاوره


 

 
 

 


 

پرسش‌و‌پاسخ‌علمي


 

 
 


 

اخبار

 

فعاليت‌هاي علمي

 پيوندها