متن كامل خبر
دهمین کنفرانس نظریه گراف و ترکیبیات جبری

تاريخ خبر : 24/8/1396امتياز بده :ارسال به دوستتعدادمشاهده : 1596

۲۷ و ۲۸ دی ۱۳۹۶، دانشگاه یزد

کنفرانس نظریه گراف و ترکیبیات جبری از سال ۱۳۸۶ و با هدف تقویت ارتباط بین اساتید، محققان، دانشجویان و علاقه‌مندان به شاخه های گوناگون ترکیبیات و همچنین به منظور گسترش مرزهای این بخش از دانش ریاضی و تبادل نظر در زمینه‌های مختلف ترکیبیات فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون طی نه دوره در دانشگاه های مختلف کشور برگزار شده است. دهمین دوره کنفرانس نظریه گراف و ترکیبیات جبری امسال به میزبانی دانشکده علوم ریاضی  دانشگاه یزد برگزار خوهد گردید. 

 

نظریه گراف

 

نظریه جبری گراف

 

ترکیبیات

 

ترکیبیات جبری

 

نظریه‌ی الگوریتمی گراف

 

 

 

 ابتدا باید در سایت کنفرانس ثبت نام را انجام داده و با نام کاربری و رمز ورود خود وارد کنترل پنل شوید. سپس در قسمت "همایش های من" دهمین کنفرانس نظریه گراف و ترکیبیات جبری را انتخاب و تایید نمایید. سپس لازم است بدون اینکه نگران پرداخت هزینه (در این مرحله) باشید روی نوع ثبت نامی خود هم کلیک و تایید کرده تا نام شما در سایت ثبت شده و برای مدیر سایت قابل رویت باشد. بعد از این شما قادر هستید که مقاله‌ی خود را که لازم است بر اساس الگوی کنفرانس آماده کنید ارسال نمایید. توجه کنید که در ارسال اولیه‌ی مقاله نیازی به ارسال فایل لاتک نیست و تنها نسخه‌ی پی‌دی‌اف را بعد از ثبت مقاله و از طریق انتخاب گزینه‌ی "ارسال فایل‌های مقاله" بارگذاری نمایید.

پس از داوری و پذیرش مقاله لازم است فایل نهایی لاتک را نیز ارسال کنید. لازم به ذکر است حداقل تعداد صفحات مقاله (چکیده مبسوط) ۲ و حداکثر تعداد صفحات ۴ صفحه است و مقالاتی که بیش از ۴ صفحه باشند بازگردانده خواهند شد.

 دقت بفرمایید نام فایل ارسالی خود را حرف اول نام نویسنده مسئول       دات        نام خانوادگی نویسنده مسئول بگذارید. به عنوان مثال اگر علی رحمانی فایل را می فرستند، نام فایل پی دی اف ارسالی را بصورت زیر قرار می دهد.

a.rahmani

اگر این فرد بیش از یک مقاله ارسال می کند با رعایت نکته بالا در نامگذاری، به آخر نام فایل ها بترتیب عدد 1  و عدد 2 را اضافه به صورت زیر نامگذاری می نماید .

a.rahmani1, a.rahmani2

 

الگوی مقالات در ادامه آورده شده است. لطفا مقالات خود را با استفاده از این الگو تدوین نمایید.

GTACC10-template.rar (33.59 kb)

GTACC10-template.zip (33.74 kb)

تاریخ شروع ثبت نام در همایش

20 مهر 1396

تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش

10 آبان 1396

آخرین مهلت ثبت نام

15 دی 1396

آخرین مهلت ارسال مقاله

24 آذر 1396

اعلام نتایج داوری

5 دی 1396

تاریخ برگزاری

۲۷ الی ۲۸ دی‌ماه ۱۳۹۶

برگزارکننده

دانشگاه یزد

 

 


منبع:

سایت کنفرانس

انجمن ریاضی ایران


     منبع خبر : انجمن ریاضی ایران

بازگشت