دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱
 
| كاربر مهمان
 
 اخبار
 
متـن جســتـجو :  
جستجو از تاريخ :
    
   
   
تا تاريخ :
    
   
جستجو
تعداد خبر: 17
جشنواره‌ی فرهنگی و هنری پایداری ملی جهادی مقدس است.
امتياز : تعداد مشاهده : 1728
آیت‌الله العظمی نوری همدانی از مراجع عالیقدر در دیدار با اعضای شورای سیاستگزاری نخستین جشنواره فرهنگی و هنری پایداری ملی گفت :سازمان پدافند غیر عامل با برگزاری این جشنواره گامی بلند و موثر برای آگاهی رسانی و آگاهی بخشی به مسلمانان از اقدامات دشمنان دانست .
تاريخ خبر : 29/2/1388 منبع خبر : شبكه رشد
ما باید مقابله به مثل کنیم.
امتياز : تعداد مشاهده : 1099
ملک محمدی عضو فراکسیون مجلس: دشمن امروز از آگاهی مردم بر علیه آنها استفاده می‌کند و هر اجتماعی که آگاهان کمتری داشته‌باشد در مقابل فتنه‌های دشمن آشکار و پنهان آسیب‌پذیرتر خواهد بود.
تاريخ خبر : 29/2/1388
آثار رسیده مایه افتخار ما هستند.
امتياز : تعداد مشاهده : 1473
تعداد آثار رسیده به اولین دوره جشنواره پایداری ملی هم از لحاظ کمی و هم از لحاظ کیفی بسیار بیشتر از پیش بینی ما بوده اند تا جایی که گویی جامعه منتظر بوده است تا این جشنواره برگزار شود.
تاريخ خبر : 29/2/1388
پدافند غیر عامل ضرورت امروز ماست.

امتياز : تعداد مشاهده : 590
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی: پدافند غیر عامل سپر دفاعی ما برای مقابله با جنگ نرمی است که از سوی دشمنان آغاز شده است.
تاريخ خبر : 29/2/1388
پایداری در راستای علم، با ابزار فرهنگ معنا پیدا می‌کند.

امتياز : تعداد مشاهده : 582
وقوع انقلاب اسلامی بر اساس ماهیتی فرهنگی بوده است زیرا چنین حرکت عظیمی نمی‌تواند بر مبنای جریانات سیاسی، اقتصادی و یا حتی علمی شکل بگیرد، مگر اینکه از عنصر هنر و از مجرای فرهنگ گذر کرده باشد.
تاريخ خبر : 29/2/1388
تنها بودن سخت ترین نوع دفاع است.

امتياز : تعداد مشاهده : 585
مشارکت ، هماهنگی و همکاری دستگاه‌ها بخصوص رسانه ملی در فرهنگ‌سازی و آموزش مفاهیم دفاعی و پدافند غیر عامل موثرترین ابزار است.
تاريخ خبر : 29/2/1388
آموزش پدافند غیر عامل با تولیدات آثار فاخر هنری و ادبی

امتياز : تعداد مشاهده : 556
به منظور کاهش آسیب ها در نیروی انسانی اعم از فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، ابنیه و ساختمان‌ها و تاسیسات و شریان‌های اصلی کشور در مقابل بروز جنگ غیر نظامی باید از ابزار فرهنگی و هنری استفاده کرد.
تاريخ خبر : 29/2/1388
جنگ نرم تیغی دولبه است ما هم می‌توانیم.

امتياز : تعداد مشاهده : 543
آیت‌الله سیدحسن شجاعی کیاسری: امروزه سلطه و قدرت کشورهای آزاده با فرهنگ غنی همچون ما دیگر از راه جنگ و ابزار نظامی صورت نمی گیرد.بلکه با توسل به تکنولوژی و ابزار های آن استکبار جهانی زیرساخت های ما و امیدهای آینده کشور ما یعنی جوانان را هدف قرار داده است.
تاريخ خبر : 29/2/1388
جشنواره پایداری ملی پاسداشت رشادت و ازجان گذشتگی های دفاع مقدس است.

امتياز : تعداد مشاهده : 718
معاون آموزشی سازمان پدافند غیر عامل: برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی و هنری پایداری ملی توسط سازمان پدافند غیرعامل کشور پاسداشت رشادت ها و ازخودگذشتگی‌های 8 سال دفاع مقدس است.
تاريخ خبر : 29/2/1388
با تولیدات فرهنگی فاخر می توان پدافند غیر عامل را معرفی کرد.

امتياز : تعداد مشاهده : 576
حمیدرضا کفاش در کفتگو با نخستین نشست این جشنواره گفت: البته بخشی از این آموزش باید به صورت غیر مستقیم انجام شود. یعنی ما از تولیدات فرهنگی چند رسانه ای بهره گیریم.
تاريخ خبر : 29/2/1388
صفحه اول صفحه قبل   1  2   صفحه بعد صفحه آخر
تعداد خبر در صفحه :
  بازگشت