سرویس های کارآفرینی
 دانش آموزان کارآفرین - انشال سامار
Anshul Samar

سامار«انشال سامار» دانش آموز 13 ساله ي دبيرستان «لاوسن» (Lawson) در «كاپرتينو» (Cupertino) است. او مدير كل شركت Elementeo, gaming startup است. هدف شركت او، ادغام شادي با آموزش شيمي، به وسيله ي كارت هاي بازي و نقش هاي خيالي است. اين (نمونه اي از) شيوه ي بازي ابداعي اوست:

شما به سپاهي از عناصر شيميايي، تركيب ها و كاتاليزورها فرمان مي دهيد، كه با يك دسته كارت 66 تايي مشخص شده است (براي نمونه، كارت حرارت و گوگرد در طرف چپ، براي «گوگرد») . حريف شما هم يك دسته كارت با همان شماره ها دارد. هدف شما اين است كه با رقيب تان مبارزه كنيد و امتياز او را به صفر برسانيد. براي نمونه، شما كارت اكسيژن تان را برمي داريد و بر روي كارت آهن حريف مي گذاريد، و ياد مي گيريد كه «زنگ آهن» ساختيد. اكسيژن، يك امتياز مي گيرد. مانند بازي هاي كارتي، اما با عناصر شيميايي و تاس و 66 عدد كارت كه با كاريكاتورهايي از عناصر تصوير شده است. (Venture Beat)

تا حالا كه هدف او به دست آوردن يك ميليون دلار سود، تا پايان اولين سال كاري اش، تابستان 2008، است. او به دنبال جذب سرمايه براي توليد انبوه ايده اش است و در كنفرانس هاي فن آوري كارآفريني شركت مي كند. گروه بسيار پرتلاشي كه در كنار هم گرد آورده است، و در ميان آن ها خواهر 11 ساله اش به عنوان معاون فروش تعيين شده، بسيار تأثير برانگيز است.


 سرويس‌های رشد