متن كامل خبر
اعلام شرط سنی شرکت در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش

تاريخ خبر : 10/2/1397امتياز بده :ارسال به دوستتعدادمشاهده : 351

رئیس مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش‌وپرورش اعلام کرد که شرط سنی شرکت در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش برای دارندگان مدرک کارشناسی ۳۵ سال و برای ارشد و دکتری ۴۰ و ۴۵ سال خواهد بود و درواقع با توجه به دوره رکود در استخدام‌ها، یک بازه سنی ۵ ساله ارفاق، اعمال شده است.

اسفندیار چهاربند در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه برگزاری آزمون استخدامی برای جذب ۱۵ هزار نیروی انسانی جدید در سال تحصیلی قطعی خواهد بود اظهار کرد: دفترچه آزمون در اختیار سازمان سنجش قرار گرفته است.
 
وی افزود: پیش‌بینی می‌شود با ورود اطلاعات کد رشته محل‌ها در سامانه سنجش، دفترچه آزمون استخدامی هفته آینده منتشر شود.
 
رئیس مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش‌وپرورش با بیان اینکه کلاس‌های حرفه‌آموزی یک‌ساله نیز امسال و پس از  طی مراحل آزمون و مصاحبه برگزار می‌شود عنوان کرد: درباره زمان به‌کارگیری پذیرفته‌شدگان هنوز اختلاف‌نظر وجود دارد و با وجود آنکه آموزش‌وپرورش اصرار به به‌کارگیری پذیرفته‌شدگان از مهر ۹۷ دارد، سازمان برنامه تأمین اعتبار و جذب را به مهر ۹۸ موکول کرده است.
 
وی افزود: رایزنی درباره زمان به‌کارگیری این افراد ادامه دارد اما آزمون قطعاً برگزار می‌شود.
 
به گفته چهاربند، شرط سنی برای دارندگان مدرک کارشناسی ۳۵ سال و برای ارشد و دکتری ۴۰ و ۴۵ سال خواهد بود و درواقع با توجه به دوره رکود در استخدام‌ها، یک بازه سنی ۵ ساله ارفاق، اعمال شده است.


     منبع خبر : ايسنا

بازگشت