متن كامل خبر
اعلام شهریه مدارس غیردولتی تا اوایل خرداد

تاريخ خبر : 25/2/1397امتياز بده :ارسال به دوستتعدادمشاهده : 328

معاون وزیر آموزش‌وپرورش تصریح کرد: تعیین شهریه مدارس غیردولتی در مرحله آخر است و امیدواریم تا پایان سه‌شنبه هفته آینده تمام شود و حداکثر اوایل خردادماه شهریه مدارس غیردولتی اعلام شود.

به گزارش خبرنگار آموزش‌وپرورش خبرگزاری فارس، مجتبی زینی‌وند رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی آموزش‌وپرورش در حاشیه مرحله دوم انتخابات نمایندگان فرهنگیان در هیئت‌امنای صندوق ذخیره فرهنگیان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیش ثبت‌نام خلاف قانون نیست اما سه شرط دارد که باید رعایت شود. اول اینکه بیشتر از شهریه سال گذشته نباشد؛ نقدی گرفته نشود و در قالب چک باشد و زمان چک نیز بعد از ۳۰ خردادماه باشد.
 
 وی ادامه داد: اگر مدارس شرایط را رعایت کنند هیچ مشکلی ندارد و پیش ثبت‌نام را می‌توانند انجام دهد.
 
 زینی‌وند با بیان اینکه ۲ مدرسه تخلف پیش ثبت‌نام داشته‌اند، گفت: دو مورد تخلف درباره شهریه اضافی بوده است که این مدارس، شهریه اضافی را برگرداندند.
 
معاون وزیر آموزش‌وپرورش ادامه داد: همان‌طور که قبلاً قول دادیم مدارسی که تخلف شهریه داشته باشند حتماً ناظر مقیم در مدارس تا پایان فصل ثبت‌نام مستقر می‌شود.
 
وی با بیان اینکه شهریه مدارس در مراحل پایانی است و بر اساس یک الگو عمل می‌شود، گفت: یک زمان را برای ورود اطلاعات موسسه مدارس غیردولتی در نظر گرفتیم و زمانی را نیز برای بررسی صحت و سقم اطلاعات مؤسسین در سامانه مشخص شد؛ پس از آن شورای نظارت استان باید موارد را تأیید کند و مرحله آخر پایش اطلاعات است‌.
 
معاون وزیر آموزش‌وپرورش تصریح کرد: هم‌اکنون شهریه استان‌ها تعیین شده است و در مرحله آخر هستیم و امیدواریم تا پایان سه‌شنبه هفته آینده تمام شود و حداکثر اوایل خردادماه شهریه مدارس غیردولتی اعلام شود.
 


     منبع خبر : فارس

بازگشت