متن كامل خبر
دومین کنگره دانش‌آموزی ۲۴ تیرماه برگزار می‌شود

تاريخ خبر : 20/4/1397امتياز بده :ارسال به دوستتعدادمشاهده : 358

قائم‌مقام سازمان دانش‌آموزی از برگزاری دومین کنگره دانش‌آموزی از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ تیرماه سال جاری در اردوگاه شهید باهنر تهران خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، محمد روشنی قائم‌‌مقام سازمان دانش‌آموزی از برگزاری دومین کنگره دانش‌آموزی از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ تیرماه سال جاری خبر داد و اظهار کرد: این کنگره با حضور مسئولان و با هدف تعیین خط‌مشی‌ها و سیاست‌های کلان و راهبردی سازمان دانش‌آموزی در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی، علمی و اقتصادی برگزار می‌شود.
 
وی افزود: بهره‌گیری صحیح از ظرفیت‌ها و سرمایه‌های ملی اعم از فرهنگی، آموزشی، اجتماعی و اقتصادی جامعه و زمینه‌سازی برای بسط مشارکت فعال اعضاء، مدرسان و مسئولان در تصمیم‌سازی‌ها و برنامه‌ریزی سازمان از دیگر اهداف برگزاری دومین کنگره دانش‌آموزی سازمان است.
 
روشنی ادامه داد:‌ ازجمله برنامه‌های این کنگره شامل کارگروه‌های تخصصی، برپایی جلسات هم‌اندیشی، برنامه‌های فرهنگی ـ ورزشی، برگزاری کارگاه‌های مهارت‌های اجتماعی،‌ بیان دیدگاه‌های نمایندگان اعضاء، مربیان و مدرسان مجامع و غیره است.
 
وی گفت: اعضای کنگره دانش‌آموزی متشکل از دبیران مجامع شش‌گانه استان‌ها (اعضا، مربیان و مدرسان خواهر و برادر) به تعداد ۶۴ دانش‌آموز، ۶۴ مربی و ۶۴ مدرس پیشتاز و همچنین ۳۲ نفر از مدیران استان‌های سازمان دانش‌آموزی سراسر کشور است.


     منبع خبر : فارس

بازگشت