متن كامل خبر
اعلام نتایج آزمون استخدامی در هفته اول مرداد

تاريخ خبر : 24/4/1397امتياز بده :ارسال به دوستتعدادمشاهده : 325

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه طبق وعده سازمان سنجش نتایج آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش تا هفته اول مرداد اعلام می‌شود گفت: مصر هستیم تا شهریور گزینش را انجام دهیم و پذیرفته‌شدگان از مهر وارد دوره حرفه‌آموزی یک‌ساله در دانشگاه فرهنگیان شوند.

اسفندیار چهاربند در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به پرسشی مبنی بر زمان اعلام نتایج، گزینش و برگزاری دوره‌های صلاحیت حرفه‌ای برای پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش که تیرماه امسال برگزار شد اظهار کرد: همکاران ما در سازمان سنجش به ما قول داده‌اند که نتایج مرحله اول و معرفی‌شدگان دو برابر ظرفیت را در هفته اول مرداد به ما اعلام کنند.
 
وی افزود: معتقدیم پذیرفته‌شدگان حتماً یک سال دوره صلاحیت حرفه‌ای را در دانشگاه فرهنگیان بگذرانند و این برخلاف برخی تصورات بود که به ما علت کمبود نیرو با برگزاری دوره یک‌ماهه حرفه‌آموزی، پذیرفته‌شدگان را از مهر امسال روانه کلاس‌های درس می‌کنیم.
 
رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش‌وپرورش با بیان اینکه مصر هستیم طی دو ماهه مرداد و شهریور پذیرفته‌شدگان دور اول، مراحل مربوط به معاینه، مصاحبه و گزینش را طی کنند و از ابتدای مهرماه به کلاس‌های دانشگاه فرهنگیان بروند و به مدت یک سال و تا مهر آینده دوره ببینند گفت: همکاران ما در سازمان سنجش هفته اول مرداد قول داده‌اند پذیرفته‌شدگان دو برابر ظرفیت مرحله اول را معرفی کنند و ما تا ۲۵ شهریور فرصت داریم مراحل مصاحبه و گزینش را انجام و لیست یک برابر ظرفیت را تحویل سازمان سنجش بدهیم تا پذیرفته‌شدگان نیمه دوم شهریور در دانشگاه فرهنگیان ثبت‌نام کنند.
 
چهاربند در پاسخ به پرسش دیگری درباره مصوبه اخیر کمیسیون آموزش مجلس مبنی بر به‌کارگیری و تعیین تکلیف حق‌التدریسی‌ها و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در دو مرحله عنوان کرد: هنوز پیش‌نویس طرح را ندیده‌ام. احتمالاً این مصوبه هفته آینده در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مطرح شود.


     منبع خبر : ايسنا

بازگشت