متن كامل خبر
اتمام فرآیند نقل‌وانتقالات معلمان برای سال تحصیلی جدید

تاريخ خبر : 14/6/1397امتياز بده :ارسال به دوستتعدادمشاهده : 491

 مدیرکل امور اداری و تشکیلات گفت: فرآیند نقل‌وانتقالات معلمان برای سال تحصیلی جدید به پایان رسیده است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش به نقل از ایسنا، حسین‌بُر، با اشاره به اتمام فرآیند نقل‌وانتقالات معلمان اظهار کرد: نقل‌وانتقالات فرهنگیان به دو طریق درون استانی و برون‌استانی انجام می‌شود و برای تهران سقف ورود تا ۲۰۰۰ نفر باز بود که تا هفته گذشته تقاضای ۱۵۰۰ نفر تأیید شده است.
 
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش با بیان اینکه کار نقل‌وانتقال برون‌استانی نیز به اتمام رسیده و نتایج اعلام شده است، خاطرنشان کرد: همکارانی که با تقاضای آن‌ها موافقت شده باید برای سازمان‌دهی به استانی که معرفی شده‌اند، مراجعه کنند.
 
حسین‌بر درباره نقل‌وانتقالات به شهر تهران که در سال جاری ممنوعیت آن به علت کمبود نیرو در پایتخت برداشته شده بود نیز گفت: سقف ورودی به تهران را تا ۲۰۰۰ نفر باز گذاشته بودیم تا با توجه به کمبودهایی که در تهران وجود دارد بتوانیم ساماندهی مطلوب‌تری داشته باشیم. بر اساس آخرین گزارش‌های دریافتی از مدیرکل شهر تهران تا هفته گذشته حدود ۱۵۰۰ نفر تقاضای ورود به تهران داشتند که تأیید شده است.
 
وی همچنین در پاسخ به اینکه آیا امسال تبدیل وضعیت نیروهای کار معین به پیمانی و پیمانی به رسمی در دستور کار قرار خواهد گرفت عنوان کرد: تبدیل وضعیت فرهنگیان قراردادی به پیمانی و پیمانی به رسمی نیازمند قانون است و نمی‌توانیم خلاف قوانین اقدام کنیم. نیروهای پیمانی به رسمی حتماً باید در آزمونی شرکت کنند و پذیرفته شوند. تبدیل وضعیت نیروهای قرارداد معین به پیمانی هم قوانین خاص خود را می‌طلبد که فعلاً در این باره قانون و ابلاغیه‌ای نداریم.


     منبع خبر : وزارت آموزش و پرورش

بازگشت