متن كامل خبر
چهارمین کنفرانس ماشین بینایی و پردازش تصویر ایران در مشهد برگزار می‌شود

تاريخ خبر : 12/7/1385امتياز بده :ارسال به دوستتعدادمشاهده : 1472

- موضوع‌های این همایش شامل «پردازش تصویر»، «بازشناسی الگو»، «ماشین بینایی و کاربردهای آن»، «سخت‌افزار» و «نرم‌افزار» و «میکروکنترلر» می‌باشد. - این همایش بهمن 1385 در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

 

موضوع‌های این همایش شامل «پردازش تصویر»، «بازشناسی الگو»، «ماشین بینایی و کاربردهای آن»، «سخت‌افزار» و «نرم‌افزار» و «میکروکنترلر» می‌باشد.

این همایش بهمن 1385 در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

 

 

چهارمین کنفرانس ماشین بینایی و پردازش تصویر ایران در مشهد برگزار می‌شود.

به‌گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، «دکتر سید علیرضا سیدین» دبیر چهارمین کنفرانس ماشین بینایی و پردازش تصویر ایران با بیان این مطلب افزود: در این همایش از متخصصان پردازش تصویر در زمینه‌های مرتبط به‌منظور ارائه‌‌ی مقاله‌ها، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و شرکت در نشست‌های تخصصی دعوت به‌عمل آمده است.

وی هدف از برگزاری این همایش را ارائه و تبادل آخرین تجارب و دستاوردهای پژوهشی و مطالعاتی متخصصان، گسترش مرزهای دانش و آگاهی از پژوهش و نواوری در زمینه‌ی موضوع ماشین بینایی و پردازش تصویر اعلام کرد.

«سیدین» اظهار داشت: با توجه به رشد پژوهش‌های بنیادی، توسعه‌ای و کاربردی در زمینه‌های بینایی ماشینی و پردازش تصویر در دانشگاه‌ها، مؤسسه‌های تحقیقاتی و شرکت‌های خصوصی در کشور انتظار می‌رود در چهارمین کنفرانس ماشین بینایی و پردازش تصویر ایران، افراد بیش‌تری در زمینه‌های تخصصی حضور یابند.

وی تصریح کرد: موضوع‌های این همایش شامل «پردازش تصویر»، «بازشناسی الگو»، «ماشین بینایی و کاربردهای آن»، «سخت‌افزار» و «نرم‌افزار» و «میکروکنترلر» می‌باشد.

دبیر چهارمین کنفرانس ماشین بینایی و پردازش تصویر ایران گفت: از جمله برنامه‌های حاشیه‌ای این همایش، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، میزگردهای عمومی و بر پایی نمایشگاه با حضور شرکت‌های تولیدی و پژوهشی در حوزه‌ی «ماشین بینایی» و «پردازش تصویر» است.

گفتنی است این همایش بهمن 1385 در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیش‌تر به‌سایت به‌نشانی ذیل مراجعه فرمایند:

http://www.mvip07.ir/

 


     منبع خبر : ايسنا

بازگشت