متن كامل خبر
به‌همت متخصصان یک شرکت داخلی، دستگاه خودپرداز با امکان پرداخت هم‌زمان «وجه نقد» و «ایران چک» ساخته شد

تاريخ خبر : 23/9/1385امتياز بده :ارسال به دوستتعدادمشاهده : 1225

- این دستگاه خودپرداز دارای کاست‌های متعدد برای وجه نقد و ایران چک بوده و در صورت استفاده‌ی بانک‌ها از آن می‌توان مشکل کمبود اسکناس در خودپردازها را برطرف کرده و هم‌چنین رشته‌ی MICR حکاکی شده روی ایران چک تحویلی به مشتری را به‌طور کامل در سیستم بانک‌ها ثبت کند. - با توجه به استفاده‌ی روزافزون از خدمات خودپردازها در کشور، ارائه‌ی ایران چک توسط این دستگاه می‌تواند حجم بزرگی از مراجعه به بانک‌ها را کاهش داده و ضمن سرعت بخشیدن به نیاز مشتریان، روند خدمت رسانی بانک ها را نیز افزایش دهد.

     

 

به‌همت متخصصان یک شرکت داخلی،

دستگاه خودپرداز با امکان پرداخت هم‌زمان
«وجه نقد» و «ایران چک» ساخته شد

 

 

  

متخصصان یک شرکت فعال موفق به ساخت دستگاه خودپرداز (ATM) با قابلیت پرداخت هم‌زمان «وجه نقد» و «ایران چک» شد.

به‌گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، «حسینی» رئیس هیأت مدیره‌ی شرکت سازنده‌ی این دستگاه در خصوص این سیستم گفت: متخصصان این شرکت پس از عرضه‌ی حدود هزار دستگاه خودپرداز به شبکه‌ی بانکی و مؤسسه‌های مالی و اعتباری کشور با شناسایی نیازهای سیستم بانکی به طراحی و ساخت دستگاه خودپرداز (ATM) با امکانات منحصر به فرد موفق شده و مجوز ساخت و پروانه تولید آن را از وزارت صنایع دریافت کرده‌اند.

وی افزود: این دستگاه خودپرداز دارای کاست‌های متعدد برای وجه نقد و ایران چک بوده و در صورت استفاده‌ی بانک‌ها از آن می‌توان مشکل کمبود اسکناس در خودپردازها را برطرف کرده و هم‌چنین رشته‌ی MICR حکاکی شده روی ایران چک تحویلی به مشتری را به‌طور کامل در سیستم بانک‌ها ثبت کند و با توجه به استفاده‌ی روزافزون از خدمات خودپردازها در کشور، ارائه‌ی ایران چک توسط این دستگاه می‌تواند حجم بزرگی از مراجعه به بانک‌ها را کاهش داده و ضمن سرعت بخشیدن به نیاز مشتریان، روند خدمت رسانی بانک ها را نیز افزایش دهد.

«حسینی» در پایان با ابراز امیدواری نسبت به همکاری و مساعدت مسؤولان بانک‌ها در استفاده از این دستگاه، آمادگی شرکت «ایران نارا» را در تولید انبوه این نوع فناوری دستگاه خودپرداز اعلام کرد.

 


 

 

 


     منبع خبر : ايسنا

بازگشت