متن كامل خبر
معاون وزیرآموزش و پرورش: انتخاب هوشمندانه‌ی هدف، داشتن اراده و برنامه‌ریزی آگاهانه و برقراری ارتباط صحیح با مردم از الزام‌های موفقیت دانش‌اموزان در آی

تاريخ خبر : 23/9/1385امتياز بده :ارسال به دوستتعدادمشاهده : 1547

     

 

معاون وزیر آموزش و پرورش:

انتخاب هوشمندانه‌ی هدف، داشتن اراده و برنامه‌ریزی آگاهانه و برقراری ارتباط صحیح با مردم از الزام‌های موفقیت دانش‌اموزان در آینده است

 

 

ü یکی از ویژگی‌های اصلی جامعه‌ی آینده «دانایی محوری» است.

ü دانش‌اموزان امروز باید با تلاش خود در این زمینه، ایران را به‌عنوان «پیشگام دانایی» به جهانیان معرفی کنند.

ü انتخاب هوشمندانه‌ی هدف، داشتن اراده و برنامه‌ریزی آگاهانه و برقراری ارتباط صحیح با مردم از الزام‌های موفقیت در آینده است.

 

 

معاون وزیر آموزش و پرورش از دانش‌اموزان خواست شناخت و توجه بیش‌تری به آینده داشته باشند.

به‌گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)، مهندس «مهدی نوید ادهم» در مراسم تجلیل از دانش‌اموزان برتر پسر استان سمنان افزود: یکی از ویژگی‌های اصلی جامعه‌ی آینده «دانایی محوری» است و دانش‌اموزان امروز باید با تلاش خود در این زمینه، ایران را به‌عنوان «پیشگام دانایی» به جهانیان معرفی کنند.

وی که ریاست سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش را برعهده دارد تأکیدکرد: انتخاب هوشمندانه‌ی هدف، داشتن اراده و برنامه‌ریزی آگاهانه و برقراری ارتباط صحیح با مردم از الزام‌های موفقیت در آینده است.

وی از دانش‌اموزان برتر خواست از استعداد و توانایی خود برای برطرف کردن مشکلات جوانان استفاده کنند.

در جشنواره‌ی تجلیل از دانش‌اموزان برتر دوره‌ی متوسطه‌ی استان سمنان از ۱۲۰‬ نفر تقدیر شد.

در این جشنواره از دانش‌اموزان پسر برگزیده‌ی رتبه‌های زیر هزار کنکور، برترین‌های المپیادهای علمی، مسابقه‌های فرهنگی، هنری و ورزشی، جشنواره‌ی خوارزمی و مقاله‌های پژوهشی شاهد برگزیده تقدیر شد.

 

 

 

 


     منبع خبر : ايرنا

بازگشت