متن كامل خبر
توسط «شرکت‌‏های ارائه‌دهنده‌ی اینترنت پرسرعت» (PAP) انجام می‌شود: اتصال 8500 مدرسه به شبکه‌ی ملی اینترنت

تاريخ خبر : 24/10/1385امتياز بده :ارسال به دوستتعدادمشاهده : 1228

دستورالعمل اتصال مدارس به شبکه‌ی ملی در اختیار این استان‌‏ها قرار گرفته است. ضمن این‌که چگونگی تعامل و همکاری آموزش و پرورش با «شرکت‌‏های ارائه‌دهنده‌ی اینترنت پرسرعت» (PAP) مشخص شده است.

 

     

توسط «شرکت‌‏های ارائه‌دهنده‌ی اینترنت پرسرعت» (PAP) انجام می‌شود:

اتصال 8500 مدرسه به شبکه‌ی ملی اینترنت

ü دستورالعمل اتصال مدارس به شبکه‌ی ملی در اختیار این استان‌‏ها قرار گرفته است. ضمن این‌که چگونگی تعامل و همکاری آموزش و پرورش با «شرکت‌‏های ارائه‌دهنده‌ی اینترنت پرسرعت» (PAP) مشخص شده است.

 

 

طرح اتصال 8 هزار و 500 مدرسه به شبکه‌ی ملی اینترنت توسط «شرکت‌‏های ارائه‌دهنده‌ی اینترنت پرسرعت» (PAP) و با حمایت وزارت ارتباطات و آموزش و پرورش درحال انجام است.

به‌گزارش «ایتنا» (ITNA) به‌نقل از ایلنا، «علی‌اصغر انصاری» دبیر کارگروه اتصال مدارس به شبکه‌ی ملی اینترنت دبیرخانه‌ی شورای عالی فناوری اطلاعات با بیان این مطلب تصریح کرد: به‌منظور تحقق این طرح به تشکیل کمیته‌‏های استانی اقدام کرده‌‏ایم.

وی با بیان این‌‌‏که نیازهای استانی پنج استان تهران، خراسان، آذربایجان شرقی، اصفهان و فارس مطرح شده است افزود: دستورالعمل اتصال مدارس به شبکه‌ی ملی در اختیار این استان‌‏ها قرار گرفته است. ضمن این‌که چگونگی تعامل و همکاری آموزش و پرورش با «شرکت‌‏های ارائه‌دهنده‌ی اینترنت پرسرعت» (PAP) مشخص شده است.

«انصاری» با تأکید بر این‌‏که سایر استان‌‏ها نیز می‌‏توانند از این دستورالعمل استفاده کنند، تصریح کرد: در این طرح، فعالیت بخش خصوصی مدنظر قرار گرفته شده است.

دبیر کارگروه اتصال مدارس به شبکه‌ی ملی اینترنت با بیان این‌‏که در اکثر استان‌‏ها، دبیرستان‌‏ها در اولویت اتصال قرار دارند، گفت: بهره‌‏برداری از این طرح به امکانات مدارس هر استان بستگی دارد.

«انصاری» با اشاره به اعلام آمادگی شرکت‌‏های ارائه‌دهنده‌ی اینترنت پر سرعت (PAP) خاطرنشان کرد: طرح پایلوت اتصال مدارس به شبکه‌ی ملی در استان تهران و توسط مخابرات این استان برای 50 مدرسه انجام شد؛ اما هم‌‏اکنون این طرح برای اتصال 8 هزار و 500 مدرسه توسط شرکت‌‏های PAP اجرایی می‌‏شود.

 

 

 

 

 

 

 


     

بازگشت