متن كامل خبر
یک مبتکرایرانی موفق به طراحی نرم‌افزار «مشاور املاک» شد

تاريخ خبر : 2/11/1385امتياز بده :ارسال به دوستتعدادمشاهده : 1381

- این سیستم ناطق و شنوا بوده و در حین پاسخگویی به تماس‌های تلفنی مشتریان، به کاربری که به‌طور مستقیم در حال دریافت اطلاعات است، کمک می‌کند. - با راه‌اندازی این سیستم در دفاتر مشاوره‌ی املاک دیگر نیازی به حضور مشاوران متعدد وجود ندارد و با تهیه‌ی چند رایانه، هر مشتری با این نرم‌افزار اطلاعات مورد نیاز را کسب می‌کند.

 

     

یک مبتکر ایرانی موفق به طراحی نرم‌افزار «مشاور املاک» شد

ü این سیستم ناطق و شنوا بوده و در حین پاسخگویی به تماس‌های تلفنی مشتریان، به کاربری که به‌طور مستقیم در حال دریافت اطلاعات است، کمک می‌کند.

ü با راه‌اندازی این سیستم در دفاتر مشاوره‌ی املاک دیگر نیازی به حضور مشاوران متعدد وجود ندارد و با تهیه‌ی چند رایانه، هر مشتری با این نرم‌افزار اطلاعات مورد نیاز را کسب می‌کند.

 

 

نرم‌افزار «مشاور املاک» با قابلیت پاسخگویی هم‌زمان به کاربر و تماس تلفنی طراحی شد.

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، «کامران مهذب» مجری طرح اظهار داشت: نرم‌افزار شبیه‌سازی مشاور املاک به دو صورت مکالمه و Tone کار می‌کند و با توجه به این‌که کاربر، فروشنده یا خریدار ملک باشد اطلاعات مورد نیاز را در اختیار وی قرار می‌دهد.

وی افزود: این سیستم ناطق و شنوا بوده و در حین پاسخگویی به تماس‌های تلفنی مشتریان، به کاربری که به‌طور مستقیم در حال دریافت اطلاعات است، کمک می‌کند.

هم‌چنین این سیستم هوشمند، قابلیت پیشنهاد املاک مختلف با توجه به شرایط خریدار اعم از: میزان بودجه، درامد و منطقه‌ی مورد نظر وی را دارد.

در این نرم‌افزار - که در قالب مشاور خانم طراحی شده - امکان مشاهده‌ی ملک مورد بررسی وجود دارد و به‌زبان محاوره مشخصات و امکانات ملک را به‌کاربر توضیح می‌دهد.

وی این طرح را انقلابی در سیستم نرم‌افزارها خواند و گفت: این سیستم به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی سخنگو بوده و زمان مکالمه را می‌توان در آن تنظیم کرد.

هم‌چنین اطلاعات آن محرمانه بوده و با وجود مشاهده‌ی ملک مورد نظر بدون نیز به حضور فیزیکی در آن، نشانی و شماره تلفن ملک تنها برای مدیر دفتر املاک قابل مشاهده است نه هر کاربر.

با راه‌اندازی این سیستم در دفاتر مشاوره‌ی املاک دیگر نیازی به حضور مشاوران متعدد وجود ندارد و با تهیه‌ی چند رایانه، هر مشتری با این نرم‌افزار اطلاعات مورد نیاز را کسب می‌کند.

با اشاره به راه‌ اندازی این سیستم در کشور امارات گفت: قوی‌ترین فایل املاک را می‌توان در کشور راه‌اندازی کرد که در آن در صورت دریافت نویز، سیستم به حالت Tone تغییر پیدا می‌کند.

وی در پایان اظهار کرد: این طرح طی دو سال به انجام رسید اما متأسفانه هنوز اتحادیه‌ی املاک اجرای آن را تأیید نکرده و برکنار شدن مشاوران املاک را مانع این امر تلقی می‌کند.

 

 

 

 

 

 

 


     منبع خبر : ايسنا

بازگشت