آن دسته از داوطلبانی که جزو پذیرفتهشدگان نیستند میتوانند از طریق ایمیل ysc.imo@Gmail.com یا فاکس بهشمارهی: 44447353-021 تقاضای تجدیدنظر و دریافت کارنامه بنمایند. به فرمهایی که پس از تاریخ 31 خرداد 1387 ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.
اعلام اسامی پذیرفتهشدگان نهایی
مرحلهی دوم المپیاد ریاضی کشور
در سال تحصیلی 87-86
توسط باشگاه دانشپژوهان جوان
اسامی پذیرفتهشدگان نهایی مرحلهی دوم المپیاد ریاضی کشور در سال تحصیلی 87-86 توسط باشگاه دانشپژوهان جوان اعلام شد.
بهگزارش باشگاه دانشپژوهان جوان، افراد پذیرفته شده شامل 31 نفر پذیرفتهشدگان در سراسر کشور هستند (جدول 1).
در بخشی دیگر از این گزارش اطلاعیهی از طرف باشگاه بدینمضمون صادر شده است:
ضمن عرض تبریک به دانشاموزان پذیرفتهشده و اولیای محترم ایشان، توجه شرکتکنندگان محترم را به نکتههای ذیل جلب مینماید:
الف - آن دسته از داوطلبانی که جزو پذیرفتهشدگان نیستند میتوانند از طریق ایمیل ysc.imo@Gmail.com یا فاکس بهشمارهی: 44447353-021 تقاضای تجدیدنظر و دریافت کارنامه بنمایند.
ب - متقاضیان بند الف باید درخواست خود را با ذکر مشخصات (نام و نام خانوادگی، شهر، مدرسه، شمارهی دانشاموزی، شماره تلفن و ....) ارسال نمایند.
ج - برای متقاضیان بند الف بهشرطی که جزو 150 نفر اول باشند کارنامه صادر و ارسال میشود.
د - داوطلب پس از مشاهدهی کارنامهی خود میتواند درخواست تجدیدنظر در قالب فرم لحاظشده در وبسایت باشگاه از طریق ایمیل یا فاکس اعلام شده فوق ارسال نمایند.
هـ - به فرمهایی که پس از تاریخ 31 خرداد 1387 ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.
و – حتیالامکان از مراجعهی حضوری به باشگاه خودداری کنید. اولویت رسیدگی به درخواستها با افرادی است که درخواست خود را از طریق ایمیل و یا فاکس به باشگاه ارسال نمودهاند.
ز – نحوهی ثبتنام پذیرفتهشدگان در مدرسهی تابستانی متعاقباً اعلام خواهد شد.
جدول 1 - اسامی پذیرفتهشدگان نهایی مرحلهی دوم المپیاد ریاضی کشور در سال تحصیلی 87-86.
نام
نام خانوادگی
استان
شهر
شماره شناسنامه
نام المپیاد
جنسیت
ماهد
اب روشن
تهران
منطقهی 11
13525611
ریاضی
پسر
امیر
آجرلو
منطقهی 6
13700154
سیداحسان
ازرم سا
4120235920
سیدشاهین
اشرف زاده
13392131
عطیه
اشعری قمی
استان تهران
کرج ناحیهی 3
12974261
احمدرضا
حاج سعیدی صادق
منطقهی 9
13463011
خشایار
خسروی
منطقهی 5
13412426
حسین
دبیریان
13134631
محمد
رسولی
آذربایجان شرقی
مراغه
1540154491
پویا
رشیدی راوری
کرمان
کرمان - ناحیهی 1
298384860
سرتیپی
اصفهان
اصفهان - ناحیهی 3
13563149
مسعود
شفائی ابر
شهرری- ناحیهی 2
17421012
شهرابی فراهانی
14297054
محمدرضا
شکری
شهرری - ناحیهی 2
480339856
سینا
شیعه یان
خراسان رضوی
سبزوار
14359448
اراز
صدوقی شبستری
13979124
شهرزاد
ضیائی
12896772
احمد
عبدی
13457993
مرتضی
عدل
بناب
1680078925
سیدمهدی
قاسمی
منطقهی 2
13905674
سپهر
قاضی نظامی
14148323
احسان
گرائلی
مازندران
قائمشهر
2150223856
محی الدین
متوصل
1820067092
مهرداد
محرمی گرگری
12180803
حسام الدین
محمدی
مرکزی
اراک - ناحیهی 2
520525022
مهراد
محمدی خالصی فرد
5514340658
علیرضا
مهدی زاده
13618527
نگینالسادات
موسوی
340636677
ادریس
میرویسی
مشهد - ناحیهی 3
921279698
سیاوش
نظری
15010821
سهیل
نعمتی حاجی
بابل
2050497807
نوربخش
آذربایجان غربی
ارومیه - ناحیهی 1
2950034268
وحیدی فردوسی
خرسان رضوی
مشهد - ناحیهی 4
921547604
کریمی
اسلامشهر
1360728325