متن كامل خبر
اعلام زمان ارتباط با سازمان سنجش آموزش کشور برای استفاده از سهمیه‌ی طلال و نقره‌ی کشوری

تاريخ خبر : 27/7/1387امتياز بده :ارسال به دوستتعدادمشاهده : 1259

 برندگان مدال‌های طلا و نقره‌ی کشوری برای استفاده از سهمیه‌ی قانونی خود از روز سه‌شنبه 30 مهر 1387 به‌بعد جهت اطلاع از محل پذیریش و دریافت نامه‌ی مربوطه به ثبت‌نام در دانشگاه با شماره تلفن دبیرخانه‌ی «سازمان سنجش آموزش کشور» تماس حاصل فرمایند.

اعلام زمان ارتباط با سازمان سنجش آموزش کشور

برای استفاده از سهمیه‌ی طلال و نقره‌ی کشوری برندگان مدال‌های طلا و نقره‌ی کشوری برای استفاده از سهمیه‌ی قانونی خود از روز سه‌شنبه 30 مهر 1387 به‌بعد جهت اطلاع از محل پذیریش و دریافت نامه‌ی مربوطه به ثبت‌نام در دانشگاه با شماره تلفن دبیرخانه‌ی «سازمان سنجش آموزش کشور» تماس حاصل فرمایند.

 

زمان ارتباط با سازمان سنجش آموزش کشور برای استفاده از سهمیه‌ی طلال و نقره‌ی کشوری اعلام شد.

به‌گزارش روابط عمومی باشگاه دانش پژوهان جوان، دارندگان مدال نقره و طلای المپیادهای کشوری برای استفاده از سهمیه‌ی خود در دانشگاه‌ها از روز سه‌شنبه 30 مهر 1387 می‌توانند جهت اطلاع از سهمیه‌ی پذیرش خود با دبیرخانه‌ی «سازمان سنجش آموزش کشور» مراجعه کنند.

متن کامل این اطلاعیه چنین است:

به‌اطلاع کلیه‌ی دانش‌پژوهان دارنده‌ی مدال‌های نقره و برنز کشوری المپیادهای علمی - که مدارک و تقاضای استفاده از سهمیه خود را در مهلت قانونی به روابط عمومی باشگاه دانش‌پژوهان تحویل داده‌اند – می‌رساند به‌غیر از افرادی که قبلاً از طرف «سازمان سنجش» با آنان تماس گرفته شده است بقیه در یکی از اولویت‌های اعلامی خود پذیرفته شده‌اند و این امر طی نامه‌ی شماره‌ی 90438/2 مورخ 21/7/87 جهت امضای ریاست سازمان ابلاغ گردیده است.

لذا دانش‌پژوهان از روز سه‌شنبه 30/7/87 به‌بعد جهت اطلاع از محل پذیریش و دریافت نامه‌ی مربوطه به ثبت‌نام در دانشگاه با شماره تلفن ذیل دبیرخانه‌ی «سازمان سنجش آموزش کشور» تماس حاصل فرمایند:

شماره تلفن:

88922253


     منبع خبر : مرکز ملی استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان

بازگشت